O nás

Či si to uvedomujeme alebo nie, ale túžbou každého z nás je byť zdravý a šťastný. Tieto dve hodnoty nie je možné navzájom oddeliť. Veď skúste byť šťastný a chorý alebo nešťastný a zdravý. Nejako to nepasuje ani pri čítaní a už vôbec si nevieme predstaviť život v kombinácii týchto dvoch antagonistických hodnôt. Lenže žiť zdravý a šťastný život si vyžaduje úsilie a vedome sa o svoje zdravie starať, veď predsa nič na tomto svete nie je zadarmo. Myslíme si, že investovať do svojho zdravia a zdravia svojich detí je tou najlepšou investíciou, ktorá sa nám bohato vráti. Ale ako začať, kedy začať a čomu veriť, to sú otázky, ktoré Vás napadnú pri prvých úvahách o zdraví. A to je skutočný dôvod prečo vznikol tento internetový obchod.

Ponúknuť alternatívu pri výbere skutočne kvalitných výrobkov, ktoré spĺňajú najprísnejšie zdravotné, hygienické a výrobné normy. Predávaný tovar v našom obchode pochádza od overených výrobcov s najvyšším puncom kvality. Zámerom je vytvoriť obchod, ktorý nebude ponúkať kvantitu, ale skutočnú kvalitu. Prioritou je hlavne predaj výživových doplnkov, čajov a kozmetiky, ale samozrejme nebudú chýbať ani kvalitné zdravé potraviny a drogéria.

K tomu ponúkame bezplatnú odbornú poradenskú službu. Vytvorili sme pre Vás online chat, ktorý zabezpečí rýchlu komunikáciu medzi zákazníkom a obchodom. Komunikácia cez telefón je k dispozícii sedem dní v týždni od 08°° do 17°° a telefónne číslo je umiestnené na neprehliadnuteľnom mieste. Dodacia doba tovaru je 2 až 4 pracovné dni, podľa stavu tovaru na sklade. Taktiež budeme analyzovať Vaše pripomienky a návrhy, čo môže naše služby skvalitniť a výsledkom bude spokojný zákazník. A to je našim skutočným cieľom.

Liečivé čaje, zdravé potraviny, EKO kozmetika - Bioobchods.sk